• page_banner

No kā izgatavoti EV lādētāji?

Ja esat kādreiz domājuši par koEV lādētāji ir izgatavoti no, jūs esat īstajā vietā.

At Ace lādētājsmēs vēlamies, lai jūs mazliet tuvāk iepazītu uzlādes punktu pasauli.Lai jūs zinātu mūsusaistības pret vidi,produkta kvalitāti un kopšanu, ko piedāvājam saviem klientiem.

Šajā rakstā ir norādīti šādi 4 modeļi:

1.Kādi materiāli tiek pieņemti?

2. Ārā vai telpās?

3. Videi draudzīgi elektrisko transportlīdzekļu uzlādes risinājumi?

4. Kādus lādētāju veidus jūs varētu izvēlēties?

 

1. Kādi materiāli tiek pieņemti?

Ace Charger nodrošina pārbaudītus materiālus un risinājumusEVlādētāji.

Mūsu komanda sadarbojas ar inovāciju līderiem visā EV vērtību ķēdē, lai izveidotu EVlādēšanas materiāli ir uzticami, pieejami un ilgtspējīgāki.Mūsu polikarbonāta sveķi un polikarbonāta maisījumi tiek izmantoti lādētāju korpusos, paneļos, displejos, gaismas vadotnēs un savienotājos iekštelpu un āra uzlādes stacijām.

Elastomēri, poliuretāni un termoplastiskie poliuretāni (TPU) tiek izmantoti apdares daļās, uzlādes savienotājos un ar tiem saistītajos kronšteinos un strāvas vados.

Visi mūsuEV uzlādes staciju risinājumiir balstīti uz mūsu gadu pieredzi elektroenerģijas un automobiļu lietojumos.Mēs piedāvājam korpusus plašam elektrisko un elektronisko ierīču klāstam, vieglus akumulatoru korpusus un siltuma pārvaldības materiālus elektriskajiem transportlīdzekļiem un elektriskajām spēka piedziņām, kā arī risinājumus transportlīdzekļu displejiem, interjeriem un eksterjeriem.

tpu sniegums

ev lādētāja kabelis

2. Ārā vai telpās

Piedāvātās estētiskās iespējaspolikarbonātssveķiir bezgalīgi.Tos var konstruēt tā, lai tie būtu pilnīgi caurspīdīgi vai atbilstu jebkurai necaurspīdīgai vai caurspīdīgai krāsai.Uzkrītošas ​​veidnes var kombinēt ar metāliem un citām plastmasām, lai tās būtu piemērotasjebkurš korporatīvais dizainsvai mājsaimniecības patērētāju vēlmēm, kā arī integrējošām funkcijām.Virsmas apdare var būt no teksturētas līdz matētai un spīdīgai.

Augsta laika apstākļu izturība,izturība pret koroziju un izturība pret rūsupadariet polikarbonāta sveķus par labu materiālu āra uzlādes ierīcēm, jo ​​tie var izturēt uzglabāšanas temperatūru no -30°C līdz 80°C.Salīdzinot ar puskristāliskiem materiāliem, PC apvalkiem pēc apstrādes ir zemāka ūdens absorbcija un mazāka saraušanās (4-6/1000).Mitruma izturība(UL746C, f1 saraksts, IP reitings) apvienojumā ar augstu triecienizturību (pat zemā temperatūrā) un UV izturību.Polikarbonāta korpuss, priekšējais vāks un apdare ir liesmas slāpētāji atbilstoši UL94 (V0 vai 5VA).

Mēs sadarbojamies ar vadošajiem EV uzlādes staciju piegādātājiem un atbalstām savus klientus ar mūsuplaša pieredze materiālu jomā, tehnoloģijas un tirgus vajadzības.Tirgus līderi gadiem ilgi ir paļāvušies uz mūsu materiālu risinājumiem.

mājas lādētājs

3. Videi draudzīgi elektrisko transportlīdzekļu uzlādes risinājumi: fantastiska cena, viegls un ilgtspējīgs

Polikarbonāti piedāvā elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju operatorus arentablu un mērogojamu izaugsmes ceļu.Viegli masveidā ražoti komponenti nodrošina elektriskajiem korpusiem nepieciešamo funkcionalitāti, kā arī robustumu un dizainu, kas var akcentēt jūsu zīmola identitāti un palielināt jūsu pievilcību EV vadītājiem.

Vieglie sveķi atbilst EV lādētāja korpusa prasībām, vienai septītajai daļai no tērauda blīvuma un uz pusi mazāka alumīnija svara, vienlaikus ievērojot to pašu dizaina formu.Triecienizturība ir ievērojami labāka nekā caurspīdīgam PMMA akrilam un standarta polistirolam.

Šīs elitārās prezentācijas īpašības nonāk polikarbonāta izkārtojumā, kas parādaliels potenciāls, ko atkārtoti izmantot, lai pabeigtu savu noderīgo dzīvi.Mūsu polikarbonāta kategorijas, kas ir nepilnīgi ražotas, izmantojot postmoderno atkārtoti izmantoto (PIR) saturu, pēc iepirkšanās atkārtoti izmantotu (PCR) saturu un garantētu masveidā pielāgotu ilgtspējīgu izejvielu, piedāvā atvērtas durvis mazākam oglekļa iespaidam, vienlaikus palīdzot slēgt oglekļa ciklu un ietaupīt fosilos līdzekļus.

Turklāt biobāzēts TPU, kas integrē līdz pat 20% CO2 kā nerafinēta viela, piedāvā turpmākas pārvaldāmas materiālu izvēles iespējas.Kopā ar saviem līdzdalībniekiem mēs virzām attīstībuRītdienas EV uzlādes pamats.

ev uz zaļā ceļa

4. Kādus lādētāju veidus jūs varētu izvēlēties?

Tagad, kad jūs zināt, koEV lādētāji ir izgatavoti no, mēs vēlamies sniegt jums vēl vairāk iemeslu, lai izvēlētos strādāt ar Ace Charger.

Mūsu klāsta ietvarosefektīvi un ekoloģiski lādētāji, varat atrast iespējas mājām un biznesam.Tādējādi mums ir dažādi ātrumi:

Super ātra uzlāde

Joprojām eksperimentāls elektriskajos automobiļos, kas pārbaudīti ar superkondensatora tipa akumulatoriem.Tā uzlādes jauda ir ļoti augsta, un pilnu uzlādi var sasniegt aptuveni 5-10 minūtēs.

Ātra uzlāde

Paredzēts degvielas uzpildes stacijām, kas piedāvā elektrisko lādiņu, kā arī uzlādes stacijām.Tas izmanto līdzstrāvu līdz 600V un 400A un var sasniegt 240 kW jaudu, ļaujot akumulatoru uzlādēt līdz 80% ar intervālu 15-30 minūtes.Ar maiņstrāvu, 500 V, līdz 250 A un 220 kW 10 minūtes, tas sasniedz 80% kravnesību.

Pusātrā uzlāde

Tiek izmantota 230V, 32A un 8-14 kW vienfāzes strāva 1,5-3 stundas vai 400V trīsfāzu maiņstrāva, līdz 63A un 22-43 kW apm.30 minūtes.Paredzēts uzlādes punktiem uz publiskiem, daļēji publiskiem un privātiem ceļiem.

Plug-and-play uzlāde

To parasti veic ar mazu jaudu arSchuko tipa sadzīves spraudņi, ar ilgumu no 6 līdz 8 stundām, ar vienfāzes maiņstrāvu pie 230 V, 16 A un ar maksimālo jaudu 3,6 kW.Variants izmanto 400V un 16A trīsfāzu maiņstrāvu ar 11 kW jaudu un pilnībā uzlādējas 2-3 stundās.

Lēna uzlāde

To izmanto, ja strāvas intensitāte ir ierobežota līdz 10 A vai mazāk, jo nav uzlādes bāzes aratbilstoša aizsardzība un elektroinstalācija.Tas var ilgt no desmit līdz divpadsmit stundām.

 

Tagad, kad jūs zināt, no kā ir izgatavoti EV lādētāji, tas irlaiks izvēlēties pareizo pakalpojumu sniedzēju.Ace Charger komanda piedāvā produktus ar visiem sertifikātiem, garantijām un summu, kas ir absolūti lielāka par tirgus vidējo.

Turklāt mēs piedāvājam saviem klientiem pirmspārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu, tāpat kā daži citi.Tas sniedz jums izcilu sirdsmieru pēc pirkuma veikšanas.Visu šo iemeslu dēļ mēs iesakām konsultēties ar mūsu komandu un piekļūtpersonalizētu piedāvājumujūsu uzlādes vajadzībām.Jo, ja vēlaties kvalitāti, labāk uzticieties Ace Charger.Parunāsim par jūsu vajadzībām pēc EV lādētāja.Mūsu komanda ir gatava palīdzēt.